KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977024
nr 1397 7024
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 61x89, yttermått inklusive ram: 67x95 cm
måndag 17 maj 2021
kl 18:15:37
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk